Informacje

Przedstawiamy Koordynatorów -> Andrzej Miller

🎉 Do grona koordynatorów Festiwalu RetroSfera vol.6 ponownie dołącza Andrzej Miller! 🎉 Andrzej, pasjonat i edukator w dziedzinie gier planszowych, ponownie obejmie pieczę nad Strefą bez Prądu. Na co dzień można go spotkać w Księgarni Sowa w Brzegu, gdzie chętnie doradza w doborze książek oraz gier planszowych. Jest również inicjatorem spotkań gier bez prądu w restauracji 3 Życzenia oraz organizatorem cyklicznych spotkań z młodzieżą w okolicznych gminach.

Sponsor – Jarząbek Spółka Jawna

Mamy fantastyczną wiadomość! 🎉 Do grona sponsorów Festiwalu RetroSfera vol.6 ponownie dołącza firma Jarząbek!

Partonat medilany – Grajmerki

Do grona patronów medialnych Festiwalu RetroSfera vol.6 dołączają Grajmerki.pl! 🎮✨

Prelekcja – Rafał „Raf” Szyja

Tematem prelekcji na tegorocznej edycji festiwalu RetroSfera vol.6, którą poprowadzi Rafał Szyja, będzie „DECO Cassette - Pierwszy arcade z wymiennymi grami”. 🎮✨

II Oficjalny Turniej RetroSfera vol.6 – Worms Armagedon

📢🎮 **Ogłaszamy II Oficjalny Turniej podczas Festiwalu RetroSfera vol.6!** 🎮📢 Z ogromną radością informujemy, że II Oficjalnym turniejem podczas nadchodzącego Festiwalu RetroSfera vol.6 będzie... **Worms Armagedon**! 🪱💣

Przedstawiamy Prelegentów – Podcast Grysław

Z przyjemnością ogłaszamy, że do grona prelegentów podczas RetroSfera vol.6 dołącza nasz wspaniały Podcast - Grysław! 🎉

Sponsor – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu

🌟 Do grona sponsorów Festiwalu RetroSfera vol.6 dołącza MOSiR Brzeg! 🌟 Z radością informujemy, że Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzegu, czyli MOSiR Brzeg, dołącza do grona sponsorów naszego festiwalu! 🎉 Dzięki ich wsparciu, możemy zapewnić jeszcze więcej atrakcji i wrażeń dla wszystkich uczestników RetroSfera vol.6!

I Oficjalny Turniej RetroSfera vol.6 – V Mistrzostwa Polski w Tetrisie Klasycznym

📢 Tetris Poland zaprasza na V Mistrzostwa Polski w Tetrisie Klasycznym, które odbędą się podczas RetroSfera vol.6!

Patron Medialny – Ulicznik z Aparatem

📢 **Nowy patron medialny RetroSfery vol.6!** 🎉 Z przyjemnością informujemy, że do grona patronów medialnych Festiwalu RetroSfera vol.6 dołącza Ulicznik z Aparatem! 📸 Maciej Błachut, "emerytowany" członek RetroSfery, który odkrył swoją pasję w fotografii ulicznej, będzie obecny na wydarzeniu, aby uwiecznić wszystkie niezapomniane chwile.

Patron medialny – eXec.pl

Exec.pl to wiodący polski serwis poświęcony systemowi AmigaOS, który oferuje najnowsze aktualności, artykuły oraz fora dyskusyjne dla entuzjastów Amiga. Cieszymy się, że możemy współpracować z takim partnerem i wspólnie promować kulturę retro.