Wystawca – Komoda & Amiga Plus

1 min

Komoda & Amiga Plus

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje on wystacę - Redakcję Magazynu Komoda & Amiga Plus znajduje się w centralnym miejscu na czarnym tle.

🚀 Mamy fantastyczną wiadomość dla wszystkich fanów retrokomputerów! 🎮 Do grona wystawców podczas nadchodzącego Festiwalu RetroSfera vol.6 dołącza zaszczytna redakcja K&A Plus! 🌟

🕹️ Dla tych, którzy kochają klasykę, nie ma lepszego miejsca niż „Komoda & Amiga plus”. To magazyn, który przenosi nas w świat kultowych komputerów Commodore 64 i Amiga, zabierając nas w podróż pełną wspomnień i niesamowitych odkryć.

📰 Bądźcie gotowi na fascynujące rozmowy, recenzje gier, tutoriale oraz wiele innych atrakcji, które tylko „Komoda & Amiga plus” potrafi zaoferować! To niezastąpione źródło inspiracji dla wszystkich miłośników retrokomputerów.

🗓️ Zanotujcie datę w kalendarzu: Festiwal RetroSfera vol.6 już niebawem! 📅 Nie przegapcie okazji, by odwiedzić stoisko redakcji „Komoda & Amiga plus” i zanurzyć się w nostalgii retrokomputerowej! 💾