Prelegenci RetroSfery – Piotr Jarzyński

1 min

Piotr Jarzyński

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona prelegenta - Piotra Jarzyńskiego, którego zdjęcie znajduje się w centralnym miejscu na ciemnym tle.

📢 Nowy prelegent na RetroSfera vol.6! 📢

Do grona naszych prelegentów dołącza Piotr Jarzyński , ekspert w dziedzinie gier wideo, który od 30 lat mówi, pisze i gra w gry. Piotr jest informatykiem z wykształcenia i zamiłowania, a także krzewicielem kultury gier wideo i technologii na licznych prelekcjach. Prywatnie jest szczęśliwym ojcem, który wciągnął swoje córki w świat gier planszowych, gdy miały zaledwie po półtora roku.

Podczas swojej prelekcji „Zagrajmy w gry dla dzieci” Piotr poruszy kluczowe kwestie dotyczące gier dla najmłodszych odbiorców. Czy PEGI nie kłamie? Jak powinna być skonstruowana dobra gra dla dzieci? Czy “topki” najlepszych gier wideo zostały w ogóle stworzone przez rodziców? Od czego zacząć, aby nie zniechęcić dzieci do grania? Na te i inne pytania odpowie nasz nowy prelegent.

Serdecznie zapraszamy na fascynującą prelekcję Piotra Jarzyńskiego! 🌟

Do zobaczenia na RetroSfera! 🎮✨