Prelegenci RetroSfery -> Krzysztof NRGeek Micielski

1 min

Krzysztof NRGeek Micielski

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona prelegenta - Krzysztofa Micielskiego, którego zdjęcie znajduje się w centralnym miejscu na czarnym tle.

Z radością ogłaszamy, że do grona naszych wyjątkowych prelegentów podczas szóstej edycji RetroSfery dołącza nikt inny, jak Krzysztof NRGeek Micielski!

Znany w świecie gamingu jako cyniczny prześmiewca i autor kultowej serii „Zagrajmy w crapa”, NRGeek przybliży nam świat gier z zupełnie innej perspektywy. Jego pasja, wiedza i unikalne podejście do tematu gier wideo, zwłaszcza tych kultowych i mniej znanych, z pewnością wzbogacą nasze wydarzenie o niepowtarzalne wrażenia.

Przygotujcie się na fascynującą podróż przez historię gier wideo, pełną anegdot, analiz i oczywiście dużej dawki humoru. NRGeek zapewni niezapomniane chwile każdemu miłośnikowi retro gier i nie tylko!

Oznaczcie w kalendarzach, RetroSfera vol.6 zbliża się wielkimi krokami! Nie przegapcie szansy bycia częścią tej niezwykłej podróży w czasie.

Dołączcie do nas i śledźcie aktualizacje, aby dowiedzieć się więcej o programie i innych niespodziankach, które dla Was przygotowaliśmy!