Prelegenci RetroSfery -> Ekipa MKwadrat Podcast

1 min

MKwadrat Podcast

ekipa z MKwadrat Podcast

Wielkie Nowości na RetroSfera vol.6!

Miło nam ogłosić, że do grona prelegentów podczas nadchodzącej edycji RetroSfera vol.6 dołącza wyjątkowa ekipa z MKwadrat Podcast!

MKwadrat to nie tylko podcast, ale pasja i entuzjazm skierowany do wszystkich fanów gier wideo i szeroko pojętej popkultury. Co wyróżnia MKwadrat? Ich entuzjastyczne podejście do rzeczywistości wirtualnej (VR)! Ale to nie wszystko – większość odcinków podcastu wypełniają gorące wieści z branży gier wideo, merytoryczne recenzje i polecajki filmów, gier, seriali, a czasem książek i muzyki!

Odcinki podcastu ukazują się co dwa tygodnie, dostępne są na YouTube, Spotify, iTunes oraz w Waszych ulubionych aplikacjach podcastowych.

Podcast działa od ponad 8 lat, a obecna ekipa to Łukasz, Adam, Damian, Kacper i Michał. Co jakiś czas pojawiają się goście specjalni z innych podcastów oraz spośród zaangażowanych słuchaczy.

Podczas RetroSfera vol.6 czekają na Was fascynujące dyskusje, ekspertyzy i niezapomniane wrażenia. MKwadrat Podcast to obowiązkowy punkt programu dla każdego miłośnika gier, VR i kultury geeków!

Nie możecie tego przegapić! Do zobaczenia!