Prelegenci RetroSfery -> Arkadiusz „Dark Archon” Kamiński

2 min

Arkadiusz „Dark Archon” Kamiński

Arkadiusz "Dark Archon" Kamiński

Spotlight na Prelegenta: Arkadiusz „Dark Archon” Kamiński – Człowiek Legenda

Z radością przedstawiamy Arkadiusza „Dark Archon” Kamińskiego, wyjątkowego prelegenta na nadchodzącej RetroSfera vol.6! Arkadiusz to prawdziwa legenda, żyjący dowód na to, że pasja i wiedza mogą iść w parze z doskonałym poczuciem humoru.

Kim jest Arkadiusz Kamiński?

Samozwańczy sarkastyczny omnibus, Arkadiusz to wielki entuzjasta technologii i gier wideo – od najnowszych hitów po klasyki, które ukształtowały branżę. Jego dumą jest imponująca kolekcja klasycznych gadżetów, gier i wszelkiego rodzaju technologicznych ciekawostek.

Coś więcej niż tylko gracz

Jako programista, tłumacz, muzyk i chodząca encyklopedia, Arkadiusz jest prawdziwym polihistorem współczesnego świata technologii i rozrywki. Jego szerokie zainteresowania i umiejętności czynią go nie tylko ekspertem w wielu dziedzinach, ale także fascynującym mówcą, którego historie i wiedza inspirują na wielu poziomach.

Lover of Life, Singer of Songs

Arkadiusz żyje pełnią życia, czerpiąc radość z każdej chwili – czy to grając, tworząc, czy dzieląc się swoją pasją z innymi. Jego entuzjazm i pozytywne nastawienie są zaraźliwe, a jego wystąpienie z pewnością będzie jednym z najjaśniejszych punktów RetroSfery vol.6.

Dołącz do nas!

Nie przegap okazji, aby spotkać Arkadiusza i wiele innych wyjątkowych osobowości na RetroSfera vol.6. Odkryj razem z nami fascynujący świat gier, technologii i nie tylko!

Zapraszamy na Festiwal Komputerów, Gier i Konsol – RetroSfera vol.6, który odbędzie się w Ratuszu Miejskim w Brzegu . Więcej informacji, w tym harmonogram, znajdziesz na naszej stronie internetowej i mediach społecznościowych.