Patronat Medialny – Eldon Studio

1 min

Eldon Studio

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona patrona medialnego - firmę Eldon Studio, której logo znajduje się w centralnym miejscu na czarnym tle.

🎥🎶 Z przyjemnością ponownie witamy Eldon Studio w gronie patronów medialnych Festiwalu RetroSfera vol.6! 🌟

Eldon Studio to synonim profesjonalizmu i kreatywności w branży filmowej. Indywidualne podejście do każdego projektu gwarantuje niezapomniane wrażenia audiowizualne. Filmowanie zarówno z ziemi, jak i z powietrza przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu to jego specjalność.

🎬 AI – to dla niego nic nowego – jego podejście do filmowania opiera się na ludzkiej pomysłowości i profesjonalnym podejściu, ale zawsze otwartym na nowe technologie.

Co więcej, Eldon Studio stawia na legalność i transparentność – montaż odbywa się wyłącznie na licencjonowanym oprogramowaniu, a klienci otrzymują pełne prawa do swoich dzieł. Faktury są standardem, a firma działa z pełną przejrzystością.

Mimo siedziby w Brzegu (opolskie), Eldon Studio działa z pasją i zaangażowaniem w każdym miejscu, niezależnie od odległości. Ich motto to „Obraz Kreatywny” – i tak właśnie tworzy.

Cieszymy się, że Eldon Studio ponownie dołącza do naszego festiwalu, przynosząc ze sobą niezrównane umiejętności i pasję do sztuki filmowej! 🎬✨