Oficjalne After Party – Herbaciarnia

1 min

Herbaciarnia

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona miejsce, w którym odbędzie się oficjalne after party- Herbaciarnie - Niezależny Ośrodek Kultury, której logo znajduje się w centralnym miejscu na czarnym tle.

🎉🎶RetroSfera vol.6 – Oficjalne After Party już 14.09.2024 w Herbaciarni!🎶🎉

Zapraszamy na kolejną edycję Oficjalnego After Party RetroSfera vol.6, która odbędzie się 14 września 2024 roku w Herbaciarnia Niezależny Ośrodek Kultury Brzeg.

Klub Herbaciarnia to wyjątkowe miejsce na mapie Brzegu, gdzie historia miesza się z kulturą i rozrywką. Dawniej mieściła się tu fabryka fortepianów, a następnie szkoła muzyczna. Obecnie Herbaciarnia to nie tylko Niezależny Ośrodek Kultury, organizujący koncerty, wernisaże i wystawy, ale również klimatyczna kawiarnia, gdzie można delektować się aromatyczną herbatą i spędzić czas w gronie przyjaciół. ☕

Czekają tam na was orzeźwiające drinki, kraftowe piwo i masa dobrej zabawy przy muzyce tworzonej przez fascynatów lat minionych.

After Party RetroSfera to idealna okazja, aby przedłużyć szaleństwo z Festiwalu RetroSfera i poczuć klimat dawnych lat w nowoczesnej odsłonie. 🪩

Bądźcie tam z nami!

Szczegóły:

📅 Data: 14.09.2024

📍 Miejsce: Herbaciarnia, ul. Jana Pawła II 20, 49-304 Brzeg

🕘 Godzina: 20:30

🎟️ Wstęp: Free

Do zobaczenia!