Gaming Tattoo – Turbo Orange

2 min

Turbo Orange

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona tatuatora - Turbo Orange, którego zdjęcie znajduje się w centralnym miejscu na ciemnym tle.

📢 Nowość na Festiwalu RetroSfera vol.6! 📢

Chcesz upamiętnić swój przyjazd do Brzegu? A może już dawno marzył Ci się tatuaż z ulubioną grą? To wszystko będzie możliwe dzięki Turbo Orange! 🎮✨

🎨 Turbo Orange 🎨
Jestem graczem i kolekcjonerem. Zawodowo wykonuję tatuaże, a od pewnego momentu swojej kariery łączę te pasje. Efekty mojej pracy możecie zobaczyć na zdjęciach. Gry w tatuażach to moja codzienność, dlatego z radością pojawię się na festiwalu RetroSfera, aby promować tę formę immersji.

Uważam, że gry oddziałują na nas bardziej niż muzyka czy film, mimo że społecznie są wciąż stawiane jakby półkę niżej. Chciałbym dołożyć swoją cegiełkę do zmiany tego poglądu. Moje prace nie faworyzują konkretnych marek, ale celebrują to, co w grach najlepsze – dobrą zabawę i ciekawe przeżycia.

🔹 Moje tatuaże nawiązują czasem bezpośrednio do konkretnych tytułów gier, inne są tematycznie odmienne, ale zawsze opowiadają klimatem. Wykonuję tatuaże w różnych stylach:

PixelArt (unikatowe wersje tworzone od zera)
Nawiązania do modeli 3D (np. 32-bitowe)
Efekty cyfrowych usterek
Szeroko pojęta grafika komputerowa
Planuję również stworzyć planszę małych wzorów w klimacie ASCII art.
🕹️ Zapraszam wszystkich odwiedzających do mojego stanowiska! 🕹️
Nie tylko na tatuaż, ale również na rozmowę. Zbieram Tetrisy, gry w klimacie cyberpunk i te, które uważam za ciekawe artystycznie. Dla zainteresowanych mamy także tatuaże zmywalne, plakaty i ręcznie modyfikowane ubrania dla graczy.

Do zobaczenia na RetroSfera vol.6!
Turbo Orange