Cosplay – Cyperian_workshop

1 min

Cyperian_workshop

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje ona cospleyera - Cyperian_workshop, którego zdjęcie znajduje się w centralnym miejscu na ciemnym tle.

🎉 Do grona Cosplay’erów podczas Festiwalu RetroSfera vol.6 dołącza Cyprian Perepeczo 🎉

Cyperian_workshop, znany również jako Cyprian, to polski cosplayer specjalizujący się w szczegółowych i imponujących rekreacjach postaci z gier komputerowych. Jest szczególnie znany za swoje prace związane z serią gier „Assassin’s Creed” i „Mortal Kombat”. Jednym z jego najbardziej znanych projektów jest rekreacja Włóczni Leonidasa z gry „Assassin’s Creed Odyssey”, która została wyróżniona przez Ubisoft jako wyjątkowo dokładna i szczegółowa. Włócznia, wykonana przez Cypriana, może nawet zostać podpalona, co czyni ją niezwykle efektowną. Kolejnym imponującym projektem jest jego cosplay Sub-Zero z „Mortal Kombat”, który charakteryzuje się głębokim granatowym pancerzem w stylu samurajskim oraz maską Oni, co nadaje mu autentyczny i groźny wygląd. Cyprian jest aktywny na platformach społecznościowych, takich jak Instagram i YouTube, gdzie dzieli się swoimi projektami i procesem twórczym z fanami.

👉 Też możesz zostać cosplayerem! Pierwsze 10 osób, które odwiedzą nas w przebraniu, otrzymają specjalne prezenty przygotowane przez samych organizatorów. 🎁

Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia na RetroSferze vol.6! 🕹️🎨