After Party – Momentvm

2 min

Momentvm

Jest to plansza promująca Festiwal Komputerów, Gier i Konsol - RetroSfera, który odbędzie się w dniach 13-15 września 2024 roku. Reklamuje on artystę, który wystąpi na oficjalnym After Party - Momentvm, którego logo znajduje się w centralnym miejscu na ciemnym tle.

Oficjalne After Party RetroSfera vol.6 z Momentvm !

Fani muzyki retro, mamy dla Was świetną wiadomość! Na oficjalnym after party festiwalu RetroSfera vol.6 wystąpi Momentvm!

Momentvm to projekt muzyczny zapoczątkowany przez Krzysztofa Majzerowicza-Jaszcza, pasjonata muzyki i inżyniera oprogramowania z zawodu. ‍ Krzysztof po godzinach tworzy i wykonuje muzykę inspirowaną różnymi gatunkami, czerpiąc z jazzu fusion, rocka progresywnego, krautrocka, berlińskiej szkoły muzyki elektronicznej, a także muzyki z gier wideo i demosceny.

Krzysztof próbował założyć zespół rocka progresywnego i metalu, ale ta inicjatywa nie wypaliła. To go jednak nie zniechęciło! Wraz z przyjacielem Danielem, autorem tekstów, stworzyli projekt Momentvm. W 2018 roku założyli kanał Momentvm na YouTube, gdzie publikują wspólnie tworzoną muzykę.

Z czasem Krzysztof zaczął pisać również instrumentalną muzykę elektroniczną i covery muzyki z gier wideo. Jego utwory cieszą się dużą popularnością wśród twórców YouTube. Krzysztof tworzy również muzykę na zamówienie dla firm i projektów komercyjnych.

Przyjdź na oficjalne After Party RetroSfera vol.6 i poczuj klimat retro z muzyką Momentvm! Nie przegap tej okazji, żeby bawić się do białego rana przy dźwiękach elektronicznych i rockowych inspiracji!

Szczegóły wydarzenia:

Kiedy: 14.09.2024

Gdzie: Herbaciarnia Niezależny Ośrodek Kultury Brzeg

Bilety: Wstęp Free